NÁKUP NA RYBY    Levněji než jinde! 

Úvod » Přístřešky, bivaky » JSA fish - Deštník s bočnicí - PA 250cm


        

JSA fish - Deštník s bočnicí - PA 250cm

img

 

Číslo produktu: 442
Výrobce: JSA fish
Posl.akt.: 7/2017
EAN kód: 1113745
běžná cena 2 335 Kč (92 EUR)
naše cena:
1 917 Kč (75 EUR) ( Nejsem plátce DPH )
Hlídací pes:
Hlídací pes

Konstrukce, materiál a také zpracování švů tohoto deštníku (švy svařené a podlepené) zaručuje ochranu i při nejsilnějším dešti. Bočnici lze odepnout a pomocí kloubu nastavit sklon deštníku. Tento výrobek se dnes již stal známou a běžnou součástí našeho rybářského života. Horní i boční díly jsou vyrobeny z nylonové tkaniny, která vám dokáže dostatečně ochránit všechno vaše rybářské vybavení před náhlou nepřízní počasí. Jeho nespornou výhodou je výška, takže uživatel není nucen po celou dobu pouze sedět. Vždy kupujte držák na deštník. Tento rybářský deštník je svojí konstrukcí a zpracovnáním určen pro rybolov v nepříznivém počasí. Konstrukcí a zpracováním je tento model určen pro opravdu nepříznivé počasí - silný déšť a také vítr.Jednotlivé švy jsou podlepeny a nedochází k prosakování vody a propršení materiálu.

Návod k použití:

Deštník vyjměte z obalu a uvolněte sponu opatřenou suchým zipem. Druhý díl - tyčku opatřenou na konci bodcem zasuňte do vrchního dílu - tyčky deštníku a pomocí aretačního šroubení si nastavte požadovanou délku. Spodní díl - tyčku nezatloukejte do země! Můžete poškodit díl - tyčku a tím znemožníte její zasunutí do vrchního dílu - tyčky deštníku. Před rozevřením deštníku zkontrolujte jestli není některý z dílů (drátů) konstrukce transportem překroucen přes další díl (drát) konstrukce tak, aby nedošlo k jejích poškození. Deštník pomalu rozevíráme a kontrolujeme správné rozložení konstrukce deštníku. Dbejte na postupné - samovolné rozložení konstrukce deštníku. Při rychlém a nekontrolovatelném rozložení dochází k poškození - ulomení dílu (drátu) konstrukce deštníku! Za silného větru rozkládejte vždy proti větru! Při rozložení po větru může dojít a dohází k poškození dílů konstrukce a také k protržení potahu deštníku. Deštník je vybaven pojistným systémem na rozložení a složení. Pomalu rozkládejte deštník až do polohy, kdy se automaticky tento pojistný systém zastaví a deštník zůstane rozložen. Při skládání stlačíme palcem jedné ruky plastovou pojistku a pomalu pohybem dolů deštník složíme. Rozložený deštník upevníme spodním dílem - tyčkou s bodcem tak, že uchopíme oběma rukama za spodní díl - tyčku s bodcem a stlačíme do země. Přesvědčte se, zda je deštník správně ukotven. Pro lepší stabilitu doporučujeme ukotvit deštník provázkem nebo šnůrkou (není součástí deštníku) přes vrchní plastový díl tak, že prostrčíme šnůrku vrchním dílem a ukotvíme po obou stranách do země. U modelu s bočnicí doporučujeme ukotvit i bočnici kolíky za poutka spodku bočnice deštníku. Bočnici deštníku upevňujeme na deštník pomocí zipu. Deštník je vybaven kloubem pro nastavení sklonu deštníku. Sklon nastavíme pomocí povolením a nastavením kloubu.


Důležité:

O rozložený deštník neopírejte těžké a ostré předměty! Pod deštníkem nerozdělávejte a nemanipulujte s otevřeným ohněm! V případě, že po ukončení lovu je deštník vlhký - mokrý nechte důkladně vyschnout! Případné nečistoty odstraňte pouze čistou vodou!


Balení: 1ks
Barva: khaki
Bočnice: možnost odepnout
Poloměr: 250cm
Materiál: PVC

OTJjZTU
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: